
Похідний, туристичний рюкзак з дощовиком 40 л Crivit блакитний
2 640 ₴
- В наявності
- Код: 100385389002
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний, похідний рюкзак із чохлом від дощу 40 л Crivit блакитний 100385389002
Опис товару:
Просторе основне відділення, нижнє відділення для взуття, еластична передня кишеня, а також відділення для цінних речей на кришці (клапані) рюкзака.
З еластичними бічними кишенями, петлями для кріплення та кишенями на поясному ремені з кишенями на блискавках.
Пристрій для питної системи до 3 л і трубки для пиття (не входить до комплекту).
Включає дощовик, сигнальний свисток і світловідбиваючі деталі.
Задня контактна сітка з повітряним каналом для вентиляції спини.
З високоякісною фірмовою блискавкою YKK.
Характеристики:
Матеріал рюкзака: 100% поліестер.
Вага: 1,3 кг.
Розміри: 30 х 24 х 70 см (Д х Ш х В).
Об'єм: 40 літрів.
Максимальна вага наповнення близько 10 кг.
Виробник: Crivit, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вага | 1300 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 24 см |
| Вантажопідйомність | 10 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 40 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Туристичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴




