
Невелика дитяча сумка для дівчинки Isa-Traesko Зайчик сіра
357,50 ₴
- В наявності
- Код: 700173
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика дитяча сумка для дівчинки Isa-Traesko Зайчик сіра
Опис:
Одне відділення без застібки.
Дві ручки фіксованої довжини.
Оригінальний дизайн, який не залишить байдужим жодну дитину.
Елементи дизайну ручної роботи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, що нагадує повсть.
Колір: сірий.
Розмір см (ШхВхГ): 14х19х7.
Вага: 60 г.
Виробник: Isa-Traesko, Німеччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ISA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.06 г |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 7 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357,50 ₴






