
Килимок для пікніка, пляжний килимок My living Style блакитний у горошок
903,50 ₴
- В наявності
- Код: 4061462441387
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для пікніка, пляжний килимок My living Style блакитний у горошок
Опис товару:
З ременем-ручкою для перенесення.
Фольгована зворотна сторона.
Водовідштовхувальний та стійкий до забруднень.
Застібка-липучка.
Займає мало місця в складеному вигляді.
Характеристики:
Верхня сторона: 100% поліестер.
Наповнювач: PUR-піна.
Нижня сторона: PE-плівка з алюмінієвим покриттям.
Розміри в розкладеному вигляді: Розмір - 175х135 см.
Розміри в складеному стані: 35х25х10 см.
Вага: 545 г.
Виробник: My living Style.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 545 кг |
| Кількість шарів | Двошарові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,50 ₴






