
Пароварка електрична трирівнева 650 Вт 11 л з таймером і захистом від перегріву Sokany SK-07018
3 677,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-07018
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пароварка Sokany SK-07018 – це містка та універсальна пароварка, що ідеально підходить для приготування овочів, м'яса, риби та інших страв на пару. Завдяки цьому способу термообробки продукти зберігають максимум поживних речовин та натуральний смак. Основні характеристики: об'єм 11 літрів; розмір 28х24х37 см; потужність: 650 Вт; кількість ярусів 3 штуки; Функції: таймер, автоматичне вимкнення, захист від перегріву. Пристрій оснащений зручним таймером, який дозволяє встановити потрібний час приготування. Після закінчення процесу пароварка автоматично вимикається, забезпечуючи комфорт та безпеку у використанні. Пароварка Sokany SK-07018 – ідеальний вибір для тих, хто піклується про здорове харчування та зручність на кухні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість ємностей | 3 |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 370 см |
| Максимальний час встановлення таймера | 60 |
| Загальний об'єм | 11 |
| Об'єм першої парової ємності | 3.6 |
| Споживана потужність | 650 кВт |
| Ширина | 240 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 677,70 ₴






