
Невеликий жіночий гаманець з екошкіри Code Femme, бежевий, під крокодила
455 ₴
- В наявності
- Код: ACT999033599
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий жіночий гаманець із екошкіри Code Femme, бежевий, під крокодила
Опис моделі:
Закривається клапаном на механічній кнопці.
Гаманець виготовлений зі штучної шкіри, яка за фактурою нагадує шкіру крокодила.
Усередині гаманця два відділення для купюр, які розділені кишенькою-перегородкою на блискавці для монет.
Дві кишеньки для візиток або платіжних карток.
Характеристики:
Матеріал: поліуретан.
Розміри, см (ШхВхГ): 12х10,5х2.
Вага: 70 г.
Колір: бежевий.
Виробник: Code Femme, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.07 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴




