Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GIG military |
| Вага | 2.25 кг |
| Клас захисту | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Піксель |
| Країна виробництва | Україна |
| Матеріал | Надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ) |
| Призначення | Бронежилет |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 250*300 мм |
| Серія | Striker |
| Система кріплення спорядження | MOLLE |
| Товщина ізоляції | 24-25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 900 ₴




