
Килимок самонадувний Tramp ROUND 2,5 cm UTRI-005-light-blue
1 935 ₴
- В наявності
- Код: UTRI-005-light-blue
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tramp ROUND 2,5 cm - легкий тонкий самонадувний килимок анатомічної форми для відпочинку на природі. Килимок комплектується чохлом, фіксуючими резинками та ремнабором.
Сезонність: літо
Важливо! Не використовувати для плавання на воді. Не піддавати дії прямих сонячних променів та високих температур.
Особливості надування самонадувних килимків. Відкрийте клапан та залиште килимок надуватися до 10 хв. Піна килимка здатна надутися самостійно до 70%. Далі його потрібно додути ротом.
Характеристики:
Матеріал: 190T Polyester with PVC coating
Наповнювач: спінений поліуретан
Розміри: 193×60×2,5 см
Розміри у чохлі: Ø15х62 см
Вага: 1100 г
Вага з чохлом: 1146 г
Допустиме навантаження: до 130 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувацькі характеристики | |
| dlinnaKovrika | 190 см |
| razmery | 193x59x2,5см |
| tolshina | 2,5 см |
| tolshinaKovrika | до 3 см |
| ves | 1,24 кг |
| vesKovrika | 1-2 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Розмір в пакованні | 0,0188 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴



