
Статуетка ручної роботи Зелений Дерев'яний Дракон символ 2024 року
1 298,70 ₴
- В наявності
- Код: NA6002
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка ручної роботи Зелений Дерев'яний Дракон символ 2024 року NA6002
Опис товару:
Чудова статуетка Зелений Дерев'яний Дракон ручної роботи стане чудовою прикрасою для робочого столу або домашнього інтер'єру.
Купуйте стильний аксесуар не тільки для власного користування, але і як сувенір на подарунок для рідних, друзів та колег.
Оригінальний аксесуар поєднує в собі почуття стилю і краси.
Кожна фігурка має свою неповторність, тому що ручна робота унеможливлює виготовлення двох абсолютно однакових виробів. Тому купуючи такий аксесуар Ви можете бути абсолютно впевнені в покупці ексклюзивного виробу.
Характеристики:
Вигляд виробу: статуетка.
Колір зелений.
Матеріал: липа дерево.
Розміри: 11х8х6 см.
На нижній стороні статуетки вирізано логотип майстра.
Виробник: Україна.
Майстер: Невмержицький А.М.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298,70 ₴








