
Літній дитячий спальний мішок 170х70 Paw Patrol синій
1 293,50 ₴
- В наявності
- Код: IAN389109 Paw Patrol
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній спальний мішок дитячий 170х70 Paw Patrol, Щенячий патруль синій
Опис товару:
Двостороння блискавка дозволяє застібати спальний мішок в обох напрямках.
З компресійним мішком для пакування.
Тонкий спальний мішок із теплим коміром для помірних температур.
Відмінна циркуляція повітря.
Можна використовувати як ковдру у розгорнутому вигляді.
Вбудована головна частина для максимального комфорту під час сну.
Надлегкий, менше 1 кг - ідеально підходить для піших та велосипедних прогулянок.
Характеристики:
Довжина: 170 см + 25 см воріт спальника.
Ширина: 70 см.
Розміри в упакованому вигляді приблизно 20 x 40 см (Ø x Д).
Спальний мішок: 0,91 кг.
Матеріал: поліестер.
Температура комфорту: 13,6 °C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sam |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 170 см |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхня температура комфорту | 13.6 град. |
| Вага | 910 кг |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал верху | Полиэстер |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Нижня температура комфорту | 13.6 град. |
| Особливості спальника | Компресійний мішок |
| Розташування блискавки спальника | Ліворуч (L) |
| Температура екстриму | 13.6 °С |
| Форма спальника | Ковдра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 293,50 ₴


