Сумка-слінг чоловіча текстильна Confident SATN02-2042A
Ради представити Вам якісну чоловічу сумку на плече. Виріб виготовлений із водостійкого матеріалу, вирізняється продуманим дизайном, що дає змогу вмістити всі необхідні речі. Прекрасний аксесуар для сучасної людини.
Опис:
Тип: сумка тканева чоловіча.
Основні відділення: 1.
На фронтальній стороні 1 кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 12 x 3 x 17 см.
Виробник: Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 см |
| Довжина: | 120 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713,70 ₴



