Доступний самовивіз!

Чоловічий портфель Sheff із натуральної шкіри коричневий
5 193,50 ₴
- В наявності
- Код: S5003
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий портфель Sheff із натуральної шкіри коричневий S5003
Особливість моделі:
М'який безкаркасний портфель з 2 кишенями на передній стінці.
Цікава деталь — ремені на кнопках для регулювання об'єму портфеля.
Оптимальна рекомендована вага: 3 кг.
Натуральна теляча шкіра рослинного дублення, глянсова з великим тисненням.
Усередині портфеля:
1 відділення для папері формату А4;
внутрішня кишеня на блискавки;
3 відділення для візиток;
відділення для мобільного телефона;
3 тримачі для ручок;
кейхолдер;
зовнішня кишеня на блискавки на задній стінці;
2 кишені з замками під ключ на передній стінці;
ремени на кнопках для регулювання об'єму портфеля;
регульований знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Виробник: Sheff.
Артикул: S5003.
Матеріал: натуральна теляча шкіра рослинного дублення, глянсова з великим тисненням.
Колір: темно-коричневий.
Розміри (довжина, висота, ширина): 42/29/14 (см).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sheff |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 193,50 ₴








