
Органайзер, сумка для документів із ремінцем на шию Topmove
513,50 ₴
- В наявності
- Код: IAN449640-2
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер, сумка для документів на шию Topmove чорна
Опис товару:
виріб виготовлений із міцної синтетичної тканини;
сумка-органайзер для безпечного зберігання грошей, банківських карток, документів тощо;
знімний ремінець з нейлону з регульованою довжиною;
сумка закривається на липучці;
всередині сумки одне відкрите відділення побільше, два прозорих відділення одне з яких на блискавці, другоне на липучці, дві кишені для платіжних карток, зовнішня сітчаста кишеня на блискавці.
Характеристики:
Артикул: IAN449640-2.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Колір фурнітури чорний.
Розміри см: 18,5 x 14 x 1 см.
Вага: 85 г.
Виробник: Topmove, Німеччина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 см |
| Довжина: | 140 см |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Полиэстер |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513,50 ₴







