
Невелика складна спортивна сумка 21L Active Sport синя
518,70 ₴
- В наявності
- Код: 41184 navy
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика спортивна сумка 21L Active Sport, що складається, синя
Сумка для відвідування спортзалу, басейну, тренувань.
Виготовлена із міцного поліестеру.
Дві ручки середньої довжини.
Незнімний регульований ремінь на плечі.
Одне основне відділення на блискавці.
У сумки відсутні зовнішні та внутрішні кишені.
За допомогою кругової блискавки з боків сумку можна скласти у компактну сумочку-чохол.
Розмір у складеному вигляді: 25х25х3 см.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір синій.
Розмір (ШхВхГ): 44х25х25.
Об'єм: 58л.
Вага: 165 р.
Виробник Active Sport.
Країна реєстрації бренду: Нідерланди.
Країна виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sports Active |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 0.165 кг |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 21 л |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |
| Форма | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,70 ₴








