Підсумок для двох гранат Ukr Military хакі S1645246
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Два автономні відділення для двох гранат закриваються клапанами на фастексах.
На зворотному боці розташовані три петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 11х10х6.5 см.
Вага: 80 г.
Колір: хакі (оліва).
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.08 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Хакі |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Висота (1) | 10 |
| Довжина: | 6.5 см |
| Довжина (1) | 6.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Расцветка | Однотонна |
| Ширина | 11 см |
| Ширина (1) | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴









