Дитячий плюшевий рюкзак для дівчинки 10L Paso сірий
Опис:
Великий рюкзак із якісного плюшу.
Дно из полиэстера.
Одне містке відділення, одна передня кишеня, дві бічні сітчасті кишені.
Декоративна нашивка ПВХ, вишивка.
Регульовані плечові лямки.
Додатковий плюшевий помпон на одній блискавці.
Характеристики:
Виробник: Paso. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: плюш, поліестер.
Колір: сірий.
Розміри: 42x30x9 см.
Вага: 265 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 265 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 8 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Персонажі | Cars |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Дропшипінг | Да |
| Кишені | Бічні |
| Пол1 | Дитячий |
| Тип | Городской |
| Візерунки та принти (1) | Тварини принти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 293,50 ₴


