
Сумка на ремінь для запальнички, інших дрібниць Fouquet чорна
128,70 ₴
- В наявності
- Код: 6326HN black
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка, барсетка на ремінь для запальнички, дрібних предметів Fouquet чорна
Опис моделі:
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на магніті
Невелика кишенька на передній стінці під клапаном.
Петля для фіксації сумки на штанів ремінь.
Колір чорний.
Матеріал: натуральна шкіра.
Основне відділення: 9 х 5,5 х 2 см.
Зовнішні розміри: 10 х 8,4 х 4,3 см.
Виробник: Fouquet.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fouquet |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8.4 см |
| Довжина: | 4.3 см |
| Призначення | Для аксесуарів |
| Стать | Унісекс |
| Пол (1) | Унісекс |
| Розмір (1) | Малий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки (1) | Магніт |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,70 ₴








