Сумка рюкзак для ноутбука 14,1 дюймів MID чорна mo8565
Опис товару:
Призначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрану 14,1 дюймів.
Виготовлена із міцного поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці.
Дві кишені на блискавці, які ідеально підходять для додаткових аксесуарів.
Сумка оснащена знімним ременем, що дозволяє носити сумку як на одному плечі так і на двох як рюкзак.
Ручка для перевезення сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер 300D.
Розміри: 39,5 х5, 5х27 (см).
Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
Виробник: MID, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mid |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 270 см |
| Глибина | 55 |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Да |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 395 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴


