Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Kroser Laptop Bag NTM2832NX
Опис товару:
Закривається сумка на блискавці та за допомогою клапана на двох липучках.
Усередині сумки є два основних відділення.
В основному відділенні на блискавці розташований відділ для ноутбука 15,6 дюйма з ремінцем-фіксатором на липучці.
У другому відділенні на блискавці розташований органайзер із невеликими кишенями для різних аксесуарів.
На лицьовій стороні сумки розташовані дві кишені на блискавці.
На тильній стороні сумки розташована нейлонова тасьма для фіксатора сумки на ручку валізи.
Знімний плечовий ремінь, довжина якого може регулюватися.
Додаткова ручка для транспортування сумки в руці.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 900 Ден.
Колір: чорний.
Розміри (Ш*В*Д): 40х31х11 см.
Документи формату А4 поміщаються в сумку.
Виробник: Kroser.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 110 см |
| Довжина (1) | 110 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Тип сумки (1) | Месенджер/Поштовий |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴





