Тактичний підсумок Ukr Military койот S1645245
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Два автономні відділення для двох гранат закриваються клапанами на фастексах.
На зворотному боці розташовані три петлі на механічних кнопках для можливості підвішування системою Molle.
Характеристики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 11х10х6.5 см.
Вага: 80 г.
Колір: койот.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.08 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Койот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Висота (1) | 10 |
| Довжина: | 6.5 см |
| Довжина (1) | 6.5 |
| Кількість лямок | 2 |
| За типом конструкції | М'який |
| Расцветка | Однотонна |
| Ширина | 11 см |
| Ширина (1) | 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴







