
Дорожня подушка з наповнювачем з кульок полістиролу 3D Livarno Home синя
585 ₴
- В наявності
- Код: IAN468353 blue
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня подушка під шию з наповнювачем мікросфер з полістиларолу 3D Livarno Home синя
Зручна подушка забезпечить Вам додатковий комфорт у подорожах.
Опис виробу:
Для розслаблення м'язів шиї та потилиці — ідеально підходить під час тривалих поїздок.
Якісний наповнювач з маленьких кульок полістиролу.
Підтримує правильну поставу в положенні сидячи або лежачи.
Верх подушки має велюрове покриття, приємне для тіла.
Характеристики:
Розміри: зовнішній діаметр 34 см, товщина 10 см - 14 см).
Колір: синій.
Чохол: 86% поліестер (перероблений), 14% еластан. Наповнення: 100% полістирол.
Вага: 215 г.
Виробник: Livarno Home, Німеччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livarno Home |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри подушки | |
| Вага | 215 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина: | 34 см |
| Матеріал | Полиэстер |
| Призначення | Туризм, природа, кемпінг |
| Самонадувна | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Дорожня |
| Флоковане покриття | Да |
| Ширина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴
