Доступний самовивіз!

Тканинний портфель Wallaby чоловічий чорний 2653 black
Опис товару:
Виріб виготовлений із нейлону.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на блискавці.
Три невеликі додаткові кишені на лицьовій стороні.
На дні сумки є ніжки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x26x14.
Вес(кг): 0.60.
Об'єм: 11,72 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 26 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 35 см |
| Довжина (1) | 35 |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип сумки | Портфель |
| Тип сумки (1) | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958,10 ₴








