
Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона
643,50 ₴
- В наявності
- Код: S1645445
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка з кордури 24 л Proflider, Україна червона S1645445
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 350 г.
Матеріал: кордур.
Забарвлення: червоне.
Виробник: Proflider, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 0.35 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,50 ₴







