Стильна сумка-слінг чоловіча Confident SATN02-1578A
Раді представити Вам якісну чоловічу сумку на плече. Виріб виготовлений із водостійкого матеріалу, вирізняється продуманим дизайном, що дає змогу вмістити всі необхідні речі. Прекрасний аксесуар для сучасної людини.
Опис:
Тип: сумка тканева чоловіча.
Основні відділення: 2.
На фронтальній стороні 1 кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 30 x 8 x 18 см.
Виробник: Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 см |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 см |
| Довжина: | 180 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103,70 ₴


