Доступний самовивіз!

Сумка скидання для автоматних магазинів Ukr Military койот
643,50 ₴
- В наявності
- Код: S1645233
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка скидання для автоматних магазинів Ukr Military койот S1645233
Опис виробу:
Підсумок виготовлений із дуже міцного зносостійкого синтетичного матеріалу.
Одне відділення для автоматних ріжків, магазинів, обойм закривається на шнурку затяжкою з пластиковим карабіном.
На зворотному боці розташовані три петлі липучці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер Oxford.
Розмір ШхВхГ: 27х29х1 см (товщина 1 см у порожньому стані).
Вага: 120 г.
Колір: койот.
Виробник: власне виробництво Ukr Military, Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.12 г |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Койот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29 см |
| Висота (1) | 29 |
| Довжина: | 1 см |
| Довжина (1) | 1 |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Бічне стягування |
| За типом конструкції | М'який |
| Расцветка | Однотонна |
| Ширина | 27 см |
| Ширина (1) | 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,50 ₴





