Папка ділова з штучної шкіри Exclusive чорна 710100 black
Опис моделі:
Усередині папки розташовані: сегреатор, пружинне кріплення для листок А4 або вертикального блокнота, два відкриті відділення для документів А4, кишеня на блискавці, три петлі для ручок, три кишеньки для візиток або платіжних карток.
Ручка зі штучної шкіри.
Характеристики:
Артикул: 710100 black.
Виробник: Exclusive, Україна.
Розміри: 35,5х26х5 см.
Матеріал: штучна шкіра.
Колір: чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення (1) | Гладка |
| Висота | 260 см |
| Висота (1) | 260 |
| Глибина | 30 |
| Глибина (1) | 30 |
| Довжина: | 35 см |
| Дропшипінг | Да |
| Замок-блискавка | Да |
| Кільцевий механізм | Да |
| Поверхня | Матова |
| Пол (1) | Унісекс |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Папка-реєстратор |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Папка |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813,50 ₴





