- Виробник - Tactical Extreme
- Матеріал - Cordura, каркас з алюмінію
- Фурнітура - WJ (Південна Корея)
- Об'єм по основному відділенню - 70 л
- Розміри по основному відділенню -35х26х80 см
- Розміри по максимальній висоті клапана - 35х26х110 см
- Знімний клапан
- Система кріплення MOLLE
- Бічні та нижні стяжки
- Регульовані м'які лямки
- Поясний та грудний ремені на фастексах
- Нижній вхід
- Сумісний з РПС
- Вага - 1950 г
- Колір - Multicam
Рюкзак Tactical Extreme Raid - це надзвичайно містка модель туристичного призначення, що чудово підходить для тривалих походів, тактичних дій, полювання тощо. Висота спинки регулюється у двох положеннях, так що рюкзак можна використовувати одночасно з ремінно-плечовою системою. Також перевагою є жорсткий формований каркас з дюралюмінію, яки має ергономічний вигин у районі попереку, який за необхідності можна змінити самостійно. Цей внутрішній каркас складається з 2-х паралельних алюмінієвих пластин, які рівномірно розподіляють навантаження зі спини на поясний ремінь.
Рюкзак має знімний верхній клапан, який дозволяє збільшити об'єм і розміри рюкзака. А численні стяжки на фастексах, навпаки, дозволяють стягнути відділення, якщо рюкзак завантажений не повністю. Основне відділення має нижній вхід для зручності, а численні кишені дозволяють розмістити необхідні дрібниці. Стропи системи MOLLE служать для навішування додаткових підсумків. Також є спеціальна кишені для рейнкавера та кріплення для інструментів. Плечові лямки широкі, регульовані, прокладені сіткою та піною для комфорту. Додатковий грудний та поясний ремені застібаються на фастекси. Важить пустий рюкзак 1950 грамів, колір - Multicam
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel Extreme |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.95 кг |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 2 |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості | Нижній вхід, Регульована система перенесення, Система підвіски Molle, Кишені, що відстібаються, Анатомічна конструкція, Бічна стяжка, Поясний ремінь, Лямки анатомічної форми |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Cordura |
| Розмір | Регульований |
| Система кріплення спорядження | База для модульної системи (Molle) |
| Стан | Нове |
| Колір | Камуфляж Мультиком |
- Ціна: 4 590 ₴



