
Медичний рюкзак Tasmanian Tiger First Responder Move On MKII IRR Medic Rucksack
22 500 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 травня 2026- +380 (50) 907-51-79
Tasmanian Tiger First Responder Move On MKII у кольорі stone gray olive, повністю відповідає стандартам TL8305-0278/I1 і TL8305-0281 IRR.
Tasmanian Tiger First Responder Move On MKII оснащений системою MOLLE з лазерним різанням, додатковою кишенею для ножиць спереду й оптимізованою системою перенесення Padded Back. First Responder Move On оснащений вбудованими панелями для медиків на липучці та підсумками для медиків на липучці. First Responder Move On забезпечує максимальну гнучкість і організацію всіх критично важливих компонентів Medic і дуже зручний для носіння поверх чергового балістичного одягу. First Responder Move On можна поєднувати з бічними підсумками Tasmanian Tiger Tac Pouch 13 SP (798387). Матеріал Cordura та тасьма виготовлені в ЄС і мають рейтинг безпеки TL8305-0278/I1 та TL8305-0281 IRR (IRR 650 - 1250nm / 10 - 42%). Пряжки Mil-Spec також мають захист від IRR (IRR 650 - 1250nm / 13 - 36%).
Деталі:
Система перенесення на спині з м'якою підкладкою.
Знімний денний рюкзак.
Міцна блискавка YKK® №10.
Дощовий чохол.
Внутрішнє відділення з різними варіантами кріплення медичного обладнання.
Знімні, окремо використовувані прозорі кишені на липучках.
Система MOLLE з лазерним прорізом.
Знімна панель з еластичними петлями.
Регульовані за довжиною плечові ремені, також дають змогу носити поверх важких бронежилетів.
Покриття IRR для зменшення інфрачервоного випромінювання.
Об'єм: 40 л.
Розміри: 56 x 37 x 24 см.
Вага: 2400 г (порожній), 3200 г (з урахуванням аксесуарів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tasmanian Tiger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.4 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Колір | Оливковий |
| Об`єм | 40 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Cordura |
| Розмір | Регульований |
| Система кріплення спорядження | База для модульної системи (Molle) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 500 ₴


