Рюкзак ESSL RU31 спроектований як легкий рюкзак, що ідеально підходить для повсякденних або невеликих одноденних поїздок. Завдяки сітчастій спинці задня частина добре вентилюється, що забезпечує комфорт під час носіння. Відмінною особливістю є знімна кишеня на поясному ремені.
Рюкзак RU31 від ESSL має додаткову передню кишеню на вертикальній блискавці. Це ідеальний варіант для речей, які вам потрібно швидко мати під рукою.
У нижньому відділенні є вбудований дощовик, який зберігає обладнання в безпеці та сухості. Просторе основне відділення відкривається на круглу арочну блискавку. Усередині є сітчаста кишеня, яка закривається на блискавку.
Подробиці:
Основне відділення з широкою круглою арковою блискавкою.
велика передня кишеня на блискавці.
2 сітчасті бічні кишені.
В основному відділенні є сітчаста кишеня на блискавці для зберігання бинтів тощо.
В основному відділенні ззаду окреме відділення.
Знімний тримач шолома.
Знімна кишеня на поясному ремені.
Підготовлений для встановлення гідратаційної системи.
Інтегрований чохол від дощу.
Об'єм: бл. 25 літрів.
Розміри: бл. 60 х 25 х 25 см.
Вага: бл. 1000 г.
Примітка. Рюкзак постачається без аксесуарів (наприклад, пляшки з водою, шолома). На фотографіях показано тільки приклад використання!
Перед замовленням будь ласка уточніть наявність та умови доставки, адже на деякі групи товарів необхідна буде передоплата в розмірі 70%. Також просимо врахувати, що закупівля робиться в Європейських магазинах до вівторка, до суботи товар рухається Європою, в суботу відправляється в Україну, наступного вівторка - середи в Україні. Якщо замовлення робиться після вівторка рух за цим же маршрутом може затриматися на тиждень. Гарних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Колір | Оливковий |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 999 ₴





Відправка з 11 травня 2026