
Армійська сумка транспортування Commando на роликах об'ємом 100 л від 101 INC в кольорі icc fg
6 500 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 907-51-79
Бойова сумка, яка має три колеса та плечові ремені, спеціально розроблена для тривалих місій.
З цією сумкою на колісах у вашому розпорядженні буде багато місця! Вона виготовлена з брудовідштовхуючого матеріалу з поліуретановим покриттям.
Подробиці:
зовнішня кишеня на блискавці, яку можна використовувати як сумку для побутового приладдя,
плоска кишеня на блискавці,
довгі ручки для транспортування, які можна використовувати в якості плечових ременів,
додаткові дві ручки,
велике внутрішнє відділення на блискавці,
внутрішнє сітчасте відділення на блискавці,
внутрішні перегородки на липучці,
жорстка підлога,
Область на липучці для патча.
Обсяг: близько 100 літрів
Розміри (В/Ш/Г): близько 32 см/42 см/78 см
Вага: 4500 г
Матеріал: 100% поліамід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | One And One |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Об`єм | 100 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 4.5 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| ролики | 3 1 |
- Ціна: 6 500 ₴



