Всесвітньо визнаний рюкзак Berghaus MMPS Vulcan IV загальним об'ємом 100 л - ідеальний рюкзак для тривалих подорожей.
Рюкзак Berghaus MMPS Vulcan IV - це оновлена версія перевіреного Vulcan 2016 року з ширшими лямками і бічними сумками, сумісними з MMPS (Multi Mission Pack System). Тепер пояс можна легко затягнути, потягнувши лямки вперед.
Бічні сумки MMPS кріпляться на блискавці і можуть бути з'єднані, утворюючи окремий рюкзак. Додаткові ремені кріплення входять до комплекту постачання.
Система р Cyclops II забезпечує гарний комфорт навіть при важкій вазі та надійну фіксацію при швидких і різких рухах.
Деталі:
М'яка несуча система Cyclops II з рамою з алюмінієвого сплаву HE30TF.
Ергономічні плечові ремені.
Нагрудний ремінь зі швидкознімним механізмом.
М'який стегновий ремінь зі швидкознімною пряжкою.
Дві посилені петлі для транспортування.
Верхнє відділення на блискавці та ременями для спорядження.
Нижнє відділення з чохлом для вмісту.
2 знімні бічні сумки MMPS об'ємом 10 літрів кожна.
2 лямки на бічних сумках MMPS.
Бічна блискавка для розміщення бічних сумок MMPS, SMPS і FMPS.
Бічні лямки зі швидкознімними застібками.
Точки кріплення саперної лопати.
Петлі кріплення MOLLE.
IRR-покриття для зменшення ІЧ-випромінювання.
Оригінальний Crye Precision MultiCam®.
Розміри. приблизно 72 х 57 х 28 см.
Вага: близько 2900 г.
Розмірна сітка:
Розмір 2 = довжина спинки 38-43 см, зріст 160-173 см.
Розмір 3 = довжина спинки 43-48 см, зріст 170-183 см.
Розмір 4 = довжина спинки 48-54 см, зріст 183-198 см.
Перед замовленням будь ласка уточніть наявність та умови доставки, адже на деякі групи товарів необхідна буде передоплата в розмірі від 10 до 20 %. Також просимо врахувати, що закупка робиться в Європейських магазинах до вівторка, до суботи товар рухається по Європі, в суботу вирушає до України, у наступну вівторок - середу в Україні. Якщо замовлення робиться після вівторка рух за цим самим маршрутом може затриматися на тиждень. Гарних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berghaus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 2.9 кг |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 100 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 100 |
| Розмір | ІІ - спинка 43–48 см, зріст 170–183 см |
- Ціна: 20 000 ₴



