
Рюкзак Warrior Assault Systems BMF Bergen Backpack MultiCam
18 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 529-26-80
- +380 (50) 907-51-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий рюкзак від Warrior об'ємом 100 літрів з двома знімними бічними сумками на блискавці, які можна з'єднати та отримати окремий рюкзак.
Знімне верхнє відділення на блискавці.
Основне відділення об'ємом 80 л. з внутрішньою підкладкою.
Бічні петлі Молле.
Система розподілу ваги, алюмінієвий каркас.
6 підсумків для спорядження,
3D-сітка на спинці та бретелях.
Додаткові лямки для кріплення спорядження.
Розміри: приблизно 18 х 18 х 38,5 см (ДхШхВ),
Вага: близько 3700 г.
Виготовлений із водовідштовхувальної тканини Cordura 1000D, всі лямки відповідають стандарту US Mil Spec, використовувані матеріали мають найнижчі показники інфрачервоного випромінювання (99,8%) і виробляються відповідно до військових специфікацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warrior assault systems |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 3.7 кг |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Об`єм | 100 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Cordura |
| Розмір | Регульований |
| Система кріплення спорядження | База для модульної системи (Molle) |
| Стан | Нове |
| Колір | Камуфляж Мультиком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 500 ₴




