
Рюкзак Mil-Tec US Assault Pack Jump 36 л multicam
2 200 ₴
- Під замовлення
Відправка з 11 травня 2026- +380 (50) 907-51-79
US Assault Pack Jump об'ємом 36 літрів володіє всіма характеристиками рюкзака малого та середнього розміру і має достатньо місця для спорядження.
Рюкзак має чотири великі незалежні відділення на блискавці,
деякі з додатковими відділеннями для зручного зберігання вмісту та економії місця.
Відділення для засобів пиття на застібці-липучці.
М'які лямки і спинка.
Знімний поясний ремінь.
Компресійний ремінь.
Модульні ремені для фіксації обладнання та сумок.
Поліестер 600D, покриття ПВХ,
Загальний обсяг: близько 36 літрів,
Розмір: 51 х 29 х 28 см,
Вага: близько 1600 г.
Перед замовленням будь ласка уточніть наявність та умови доставки, адже на деякі групи товарів необхідна буде передоплата в розмірі від 10 до 20 %. Також просимо врахувати, що закупка робиться в Європейських магазинах до вівторка, до суботи товар рухається по Європі, в суботу вирушає до України, у наступну вівторок - середу в Україні. Якщо замовлення робиться після вівторка рух за цим самим маршрутом може затриматися на тиждень. Гарних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 36 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір | Регульований |
| Система кріплення спорядження | База для модульної системи (Molle) |
| Стан | Нове |
| Колір | Камуфляж Мультиком |
- Ціна: 2 200 ₴
