Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GIG military |
| Класс защиты | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Баллистическая защита | 7,62 x 25 мм (Tokarev) |
| Кольори моделі | Ranger Green,Чорний, Мультикам, Койот, Піксель |
| Цвет | Мультикам |
| Країна виробництва | Україна |
| Материал | Надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ) |
| Місця захисту | Поперек |
| Площа захисту | 4.82 дм2 |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 310*160 мм |
| Система крепления снаряжения | MOLLE |
| Толщина изоляции | 16 - 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 828 ₴



