Сумка-бананка (20*13,5*5) Код: БК Ч (чорний) Код: БК Р (рожевий) Характеристика: Матеріал: Oxford 600D Розмір 20*13,5*5 Довжина ременя регулюється від 70 до 130 см, ширина ременя 4 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украина ТД |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.4 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Черный |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 5 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 13.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴



